Zadzwoń do nas: 604908049 - Mail kontakt@sensomedia.pl

Reklama Graficzna.

Pokaż się w sieci

/ Usługi / Reklama Graficzna

Czym jest reklama graficzna?

Reklama graficzna może mieć formę obrazu nieruchomego, animowanego lub w formatu Flash zawierającego informacje o firmie, usługach lub produktach. Użytkownicy, którzy klikną reklamę, zostaną przekierowani do witryny klienta.

reklama-graficzna

Reklamy graficzne są skutecznym sposobem docierania do użytkowników za pomocą dynamicznej i kreatywnej treści graficznej. Mogą służyć do realizacji celów kampanii na całej ścieżce zakupu: od budowania świadomości marki po zawłaszczenie określonego terenu marki albo zwiększenie liczby odwiedzin, sprzedaży lub potencjalnych klientów.

Korzyści z reklamy graficznej

  • Dotarcie do użytkowników którzy jeszcze nie szukają Państwa produktu/usługi
  • Efektywne budowanie świadomości marki
  • Znaczny wzrost liczby niepowtarzalnych użytkowników odwiedzających stronę
  • Wzrost zaangażowania użytkowników w sieci wyszukiwania
  • Opłata wyłącznie za efekt

Jak to robimy?

Po ustaleniu celów klienta, strategii reklamowej oraz budżetu wystawiamy fakturę pro forma
z wyliczeniem kosztów kampanii. Następnie przystępujemy do realizacji określonej strategii i optymalizacji kampanii. Przez cały okres prowadzenia kampanii klient otrzymuje raport z efektów naszej pracy.

Ile to kosztuje?

W przypadku reklamy graficznej opłata pobierana jest w momencie kiedy użytkownik kliknie w naszą reklamę i wejdzie na stronę klienta lub za każde tysiąc wyświetleń reklamy.

Budżet jaki klient przeznacza na kampanie zależy w zupełności od niego. My służymy fachową radą jaka kwota będzie najbardziej efektywna w osiągnięciu założonych celów.

Wyślij zapytanie

Back to Top