Zadzwoń do nas: 604908049 - Mail kontakt@sensomedia.pl

Pozycjonowanie.

Bądź wyżej niż konkurencja!

/ Usługi / Pozycjonowanie

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron www to jedna z najskuteczniejszych form reklamy w Internecie. W skrócie polega na wprowadzeniu strony klienta najwyżej w ogranicznych wynikach wyszukiwania na dane hasła. Pozycjonowanie pozwala dotrzeć do większej liczby użytkowników już poszukujących produktów, usług i informacji związanych z Państwa branżą. Przyczyni się to do zwiększenia popularności serwisu a w rezultacie zaowocuje dostarczeniem korzyści ekonomicznych.

pozycjoniwanie - wyniki organiczne

Korzyści z pozycjonowania

  • Dotarcie do potencjalnych klientów będących w fazie poszukiwania
  • Nienachalna forma marketingu
  • Zwiększenie popularności serwisu
  • Zwiększenie ruchu na stronie
  • Korzyści ekonomiczne

Jak to robimy?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu największych marek w kraju. Jesteśmy pewni swojej wiedzy i umiejętności. Pozycjonujemy kreatywnie z pełnym poszanowaniem dobrych praktyk oraz zaleceń publikowanych przez Zespół ds. jakości wyników Google.

Nie stosujemy niedozwolonych praktyk, które przynoszą szybkie efekty ale w dłuższej perspektywie mogą przynieść skutki odwrotne od pożądanych. Rozpoczynając pracę nad Państwa stroną zaczniemy od optymalizacji strony tak aby jej treść możliwie jak najlepiej odpowiadała zapytaniom na które będziemy Państwa pozycjonować. Następnie będziemy się starać pozyskiwać możliwie najbardziej wartościowe linki prowadzące do serwisu. Pozycjonowanie Państwa strony w ten sposób spowoduje osiągnięcie stabilnych pozycji na dane zapytania.

Ile to kosztuje?

W Internecie nie ma dwóch identycznych serwisów , każda strona jest zrealizowana inaczej ma indywidualną warstwę treści, strukturę informacji, inne są również cele stawiane przed każdym biznesem internetowym. Każda fraza ma inną liczbę wyszukiwań i większą lub mniejszą konkurencję. W związku z tym koszty pozycjonowania ustalamy indywidualnie z klientem.

Wyślij zapytanie

Back to Top