Zadzwoń do nas: 604908049 - Mail kontakt@sensomedia.pl

Usługi.

/ Usługi

Reklama w Internecie przewyższa swoją efektywnością wszystkie inne formy reklamowe. Daje możliwości których nie może zapewnić żaden inny rodzaj reklamy. Reklamowanie online można dokładnie mierzyć, co oznacza, że można bez trudu określić, czy cele reklamowe są realizowane.

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie stron to jedna z najskuteczniejszych form reklamy w Internecie. W skrócie polega na wprowadzeniu strony klienta najwyżej w ogranicznych wynikach wyszukiwania na dane hasła. Przyczyni się to do zwiększenia popularności serwisu a w rezultacie zaowocuje dostarczeniem korzyści ekonomicznych.

Czytaj więcej →

Wyślij zapytanie

LINKI SPONSOROWANE

Jedną z największych zalet linków sponsorowanych jest możliwość precyzyjnego kierowania reklam do użytkowników na podstawie ich zainteresowań, a także wielu innych czynników, takich jak lokalizacja, język i grupa demograficzna. Dzięki temu użytkownik widzi bardzo trafne reklamy, które z większym prawdopodobieństwem kliknie. Dotrzyj efektywnie do potencjalnych klientów w momencie kiedy są w fazie poszukiwania Twojego produktu lub usługi. Płać wyłącznie za efekt.

Czytaj więcej →

Wyślij zapytanie

REKLAMA GRAFICZNA

Reklamy graficzne są skutecznym sposobem docierania do użytkowników za pomocą dynamicznej i kreatywnej treści graficznej. Mogą służyć do realizacji celów kampanii na całej ścieżce zakupu: od budowania świadomości marki po zawłaszczenie określonego terenu marki albo zwiększenie liczby odwiedzin, sprzedaży lub potencjalnych klientów. Pokaż się w Internecie. Docieraj do większej liczby użytkowników którzy mogą okazać się potencjalnymi klientami.Buduj świadomość marki.

Czytaj więcej →

Wyślij zapytanie

REMARKETING

Funkcja remarketingu pozwala docierać do osób, które odwiedziły już Państwa witrynę, gdy przeglądają inne witryny w sieci reklamowej Google. W ten sposób można na przykład wyświetlać reklamy potencjalnym klientom, którzy byli już na Państwa witrynie, ale nie dokonali żadnego zakupu.

Czytaj więcej →

Wyślij zapytanie

ANALITYKA

Google Analytics to najpopularniejsze na świecie zaawansowane narzędzie statystyczne, które można wykorzystać do pomiarów prawie wszystkich czynników związanych z ruchem na stronie internetowej. Analizuj źródła ruchu przychodzącego do witryny oraz ruch na samej witrynie. Podejmuj świadome decyzje odnośnie strategii marketingowej oraz optymalizacji serwisu.

Czytaj więcej →

Wyślij zapytanie

Back to Top